Содержание
-
Проходження літньої педагогічної практики в ДНЗ №50
Студентки I курсу Кременчуцького педагогічного Коледжу ім. А.С.Макаренка Шевченко Яни Леонідівни
-
Тема дня “Рослинивлітку”
Мета : Розвивальні - створювати сприятливі умови для збагачення життєвих вражень дитини про квіти влітку; підтримувати прагнення до самостійності та творчості; заохочувати до гри, учити дотримуватись ігрових правил; Виховні - формувати моральні якості особистості; сприяти закладенню основ екологічної культури, доцільної поведінки в природі; Навчальні - збагачувати знання дошкільника про природу найближчого природного довкілля
-
Прийом дітей
Мета : забезпечити позитивний стан дітей під час приходу до дитячого садочка. Виховні : людяність .
-
Ранкова гімнастика
Комплекс вправ ранкової гімнастики з 01.07 по 15.07.2015 р.
-
Спостереження за квітами
Мета : Розвивальні : допитливість Виховні : інтерес до природи Навчальні : ознайомитидітейізквітами (колір,вигляд,запах)
-
Хід
Ох і гарна клумба в дитячому садочку ! Де ще бачили таку ? Мені дуже подобається наша клумба , а вам ? Чому наша клумба така барвиста ? Тому що на ній квітнуть квіти. А якої форми квіти?В яких місцях вони полюбляють рости? Як ви гадаєте, було б на нашому подвір’ї так само гарно гарно , якби не було клумби?Що потрібно квітам щоб вони були веселенькими і добре себе почували?
-
Дидактична гра “Ми веселі квіти”
Мета : Розвивальні : поповнити знання про квіти Виховні : людяність Навчальні : формувати в дітей знання про зовнішній вигляд квітки.
-
Прийоми керівництва
Діти,давайте перетворимося в гарні квіти . Будеморухатись як квіти на нашійклумбі . Ваші ноги це – коріння, Ваше тіло це – стебло, Ваші руки це – листочки, а голова це – квітка. Покажіть мені як хитається квіточка , коли дує вітер. Квіти дуже люблять сонечко, тягнуться до нього, щоб воно побачило. Руки тримаємо біля тулуба, а пальці відводимо це наші листочки. Ви були гарними квітами , тож давайте знову перетворимось у дітей. Молодці діти!
-
Трудова діяльність
Мета : Розвивальні : підвищення самостійності Виховні : позитивне ставлення до природи, працелюбність Навчальні : вміння організації Хід Варваро,допоможи молодшим дітям зібрати іграшки . Молодець!
-
Індивідуальна робота
Мета : Виховні - інтерес до природи , Розвивальні - інтерес до природи , Навчальні - формувати знання про квіти . Хід Дітки , що це за рослина? Давайте її розглянемо. ? Що має квітка? Якого кольору в неї листя? Як називають цю квітку?
-
Рухлива гра “бджілки”
Мета : Розвивальні – швидкість , спритність Хід Вам подобаються бджілки?Давайте будемо літати як вони , і визначимо хто був найшвидший.
-
Самостійна ігрова діяльність
-
-
-
Підготовка до сніданку
Мета : Розвивальні – орієнтуватися у стані здоров’я , Виховні – самостійність , Навчальні – закатувати рукава.
-
Сніданок
Мета : Розвивальні : їсти самостійно Виховні : самостійність Навчальні : тихо підсовувати стільчик , дякувати.
-
Заняття
Тема дня “Квітивлітку”
-
Тема “Квітивлітку”
Мета : Розвивальні –поповнити знання про квіти , Виховні-дбайливе ставлення до рослин , Навчальні - уважно роздивлятися квітку. Хід заняття 1.Розповідь вихователя Влітку на галявинідужебагатогарнихквітів. Подивіться, сьогодні наше подвір’яприкрашаютьяскравірізнокольоровіквіти. Якогокольоруквіти? Якогорозміру? Значить квітиоднаковічирізні? Діти, а визнаєте, щоквітидужесхожі на людей? Вночіквітизасинаютьіпелюсткизакриваються, як нашіочі, а вранціквітирозкриваютьсвоїпелюстки, як нашіочі.
-
2.Фізкультхвилинка
Стоїтьвін у стібки На тоненькійніжці, Пишається обновой - Шапкою пухової. Поміряти ту шапку Жуку захотілося, Ледьторкнувся, Вона розлетілася.
-
3.Гра “Ми веселі квіти”
Діти,давайте перетворимося в гарні квіти . Будеморухатись як квіти на нашійклумбі . Ваші ноги це – коріння, Ваше тіло це – стебло, Ваші руки це – листочки, а голова це – квітка. Покажіть мені як хитається квіточка , коли дує вітер. Квіти дуже люблять сонечко, тягнуться до нього, щоб воно побачило. Руки тримаємо біля тулуба, а пальці відводимо це наші листочки. Ви були гарними квітами , тож давайте знову перетворимось у дітей. Молодці діти!
-
4.Підсумок заняття
Якого кольору квіти? Якого розміру? На що вони схожі? Для чого вони потрібні?
-
Підготовка до прогулянки
-
Прогулянка
-
Спостереження за квітами
Мета : Розвивальні - спостережливсть , Виховні - бережне ставлення до рослин , Навчальні - поповнювати знання дітей про квіти Хід Мені дуже подобається наша клумба , а вам ? Чому наша клумба така барвиста ? Тому що на ній квітнуть квіти. А якої форми квіти?В яких місцях вони полюбляють рости? Як ви гадаєте, було б на нашому подвір’ї так само гарно гарно , якби не було клумби?Що потрібно квітам щоб вони були веселенькими і добре себе почували?
-
Дидактична гра “Ми веселі квіти”
Мета : Розвивальні : поповнити знання про квіти Виховні : людяність Навчальні : формувати в дітей знання про зовнішній вигляд квітки
-
Прийоми керівництва
Діти,давайте перетворимося в гарні квіти . Будеморухатись як квіти на нашійклумбі . Ваші ноги це – коріння, Ваше тіло це – стебло, Ваші руки це – листочки, а голова це – квітка. Покажіть мені як хитається квіточка , коли дує вітер. Квіти дуже люблять сонечко, тягнуться до нього, щоб воно побачило. Руки тримаємо біля тулуба, а пальці відводимо це наші листочки. Ви були гарними квітами , тож давайте знову перетворимось у дітей. Молодці діти!
-
Індивідуальна робота
Мета : Виховні - інтерес до природи , Розвивальні - інтерес до природи , Навчальні - формувати знання про квіти . Хід Дітки , що це за рослина? Давайте її розглянемо. ? Що має квітка? Якого кольору в неї листя? Як називають цю квітку?
-
Рухлива гра “Метелики”
Мета: розвивальні- вміння виконувати рухи гарно; виховні - самовладання; Прийоми керівництва Діти, подивіться, ми потрапили на квітучугалявину. І ми перетворилися на метеликів . Давайте будемолітати як вони іназдоганяти один одного
-
Самостійна ігрова діяльність
-
-
Повернення з прогулянки
-
Підготовка до обіду
-
Обід
-
Підготовка до сну
-
Сон
Нет комментариев для данной презентации
Помогите другим пользователям — будьте первым, кто поделится своим мнением об этой презентации.